בחרו עמוד

 

הילדים הבאים ליום ההולדת או המסיבה מגיעים בדרך כלל לשעתיים שלמות. בוודאי הם יהיו רעבים וצמאים. איך נוכל לדאוג להם בצורה הטובה ביותר?
מספר כללים שיסייעו לכם להכין את הכיבוד למסיבה בצורה המיטבית:

שתייה – פחות זה יותר! מבחר רב מידי מבלבל ילדים. אם אינכם רוצים גם להיות ברמנים במסיבה, שמוזגים לכל ילד על פי רצונו, הציעו מבחר מצומצם של משקאות.
מומלץ להסתפק בשני סוגי שתייה: מים ושתייה נוספת. אנו ממליצים על קניית שמיניית או שישיית מים מינרליים, וחצי מהם להמתיק בתרכיז ממותק, כמו פטל או ענבים.
כדאי להכין טרם האירוע מגש מוכן עם כוסות מלאות, כך שתוכלו לשלוף אותו כשצריך, ולחסוך את זמן המזיגה לכל הילדים בזמן המסיבה.
אנו לא ממליצים על טרופיות – הן לא מרוות מספיק, ולכן לא יכולות להחליף את בקבוקי השתייה.

כיבוד – כדאי להגיש "מנה עיקרית" במהלך האירוע, לדוגמא פיצות, נקניקייה בלחמניה או פיתות עם חומוס או עם שוקולד. אפשר גם לחלק ממתקים או חטיפים, מייד אחר כך או בסוף המסיבה.
כדאי שהכיבוד יוכן מראש, מספיק זמן לפני המסיבה, כיוון שלא יהיה לכם זמן לעסוק בכך בזמן המסיבה.
מומלץ להגיש את הכיבוד בקעריות אישיות, כדי למנוע תלונות בסגנון "למה הוא קיבל יותר?", ושיהיו מספיק עמוקות, כדי למנוע מהכיבוד להשפך.

ממתקים – יש מגוון רב של ממתקים אותם ניתן למצוא כיום. חטיפים עם עטיפה, כמו טופי או סוכרייה על מקל, מומלצים פחות – לילדים קשה לפתוח אותם, וכך תמצאו את עצמכם מתעסקים עם דבר נוסף בזמן המסיבה. גם שוקולדים מומלצים פחות – הם עלולים להפוך נוזליים ודביקים.

ולא לשכוח את העוגה! מיוחדת או רגילה, תלת קומתית או צמודת קרקע – העיקר שתהיה טעימה, ותספיק לכולם.

WhatsApp chat