בחרו עמוד

מזל טוב! יום ההולדת של מישהו אהוב עליכם מתקרב – ייתכן וזה יום ההולדת של הילד, של בן או בת הזוג או אפילו של סבא וסבתא. כמו תמיד כולנו מחפשים רעיון מקורי או רעיון חדש שישנה קצת מהמתנות הרגילות שאנו נוהגים לתת. חשבנו שניתן בעזרת תמונות יום הולדת ליצור משהו ייחודי, שמצליח לרגש כל פעם מחדש. לכן רצינו להציע לכם לעשות שימוש בתמונות יום הולדת משנים קודמות וליצור עימם תמונת קולאז’ יפיפייה.

למי שאינו בטוח שאבין אסביר למה הכוונה בקולאז’:

קולאז’ על פי ויקיפדיה (בעברית: הֶדְבֵּק) הוא דרך לעשות שימוש בנייר או עיתון או כל חפץ חד מימדי היוצר לנו בסופו של דבר תמונה דו מימדית.

אם ניקח תמונות יום הולדת משנים קודמות של כל בני המשפחה נסרוק, נעצב ונחבר בצורה מפתיעה נוכל לרגש את מי שאנו אוהבים בקולאז’ תמונות יום הולדת מופלא.

מה עושים?

מתחילים לחפש באלבומים ישנים תמונות יום הולדת של בני משפחה שונים. אם אין דווקא מיום הולדת ניתן לקחת תמונות ממצבים שונים בחיים. אל תשכחו להעזר בתמונות יום הולדת שששמרתם במצלמה הדיגיטלית או אפילו במכשיר הנייד שלכם. חשוב להדגיש שאין חובה לקחת דווקא תמונות יום הולדת אבל זה נחמד לראות את סבא כשהוא בן חמש עם זר פרחים על ראשו או לנסות לזהות מי זו שעומדת בתמונת שחור לבן עם פפיון קשור לראשה.

אז אחרי שפתחתם אלבומים, הזלתם דמעה וצחקתם למראה חויות וזכרונות שעלו בכם מתוך תמונות יום הולדת כעת מגיע השלב המעשי. עכשיו עליכם לבחור תמונות מתוך המאגר הרב שבחרתם ולהתאים אותם לפי גודל הקולאז’ אותו תרצו לקבל.

את התמונות בוחרים, סורקים או מצלמים בחנויות הצילום השונות. כעת ביחד יוצרים מבנה מעניין שהוא הקולאז’. כך תוכלו ליצור בלי מאמץ תמונות יום הולדת מוגשות בצורה מרגשת ומפתיעה. ניתן להעזר בתוכנות מחשב חינמיות, לתוכן מזינים את תמונות יום הולדת שבחרנו (חיפוש מהיר בגוגל יעלה לכן אותן, כחלק מהשירות שעסקים אשר מדפיסים את הקולאז’ בסוף נותנים). תוכלו גם לתת לאומן המתמחה בקולאז’ים, אשר ייתן לתמונה ייחודיות על פי הסגנון האישי שלו. לחילופין עם מעט השקעה בעצמנו ניתן לקחת קרטון ביצוע או קאפה גדולה, לתכנן להדביק ומעט לקשט את תמונות יום הולדת עבור מי שהקולאז’ מיועד לו. אז שיהיה מזל טוב, שתרגשו ותשמחו עוד הרבה עם קולאז’ תמונות יום הולדת השונות שבחרתם להנציח

יש לכם שאלות?

צרו קשר - אנו חוזרים לכולם תוך 24 שעות.

רעיונות לימי הולדת
ערכת הפעלה ביתית לחדר בריחה ומסיבה
WhatsApp chat