בחרו עמוד

בנות רבות אוהבות לחגוג יום הולדת בנושא פיות או נסיכות. לרוב יום הולדת נסיכות אופנתי עד גיל שמונה ואז עולה בדרך כלל דרישה ליום הולדת פיות.

במאמר זה ניסיתי לרכז עבורך כמה רעיונות שיעזרו לך להפיק מסיבת יום הולדת פיות או נסיכות באוירה קסומה ומיוחדת במיוחד לביתך. את רעיונות יום ההולדת קל ליישם. אין צורך להקפיד בדיוק על ההצעה, רק לשמור על האוירה הנכונה בדרך למסיבה של ביתך.

1. מוזיקה – מומלץ לבחור מוזיקה רכה – יכולה להיות מנגינה של תזמורת או פסנתר, לפעמים מנגינות רכות של חלילים. המוזיקה אינה קשה להשגה והיא תיצור אוירה מיוחדת עם הכניסה לבית. במהלך המסיבה תוכלו לשים שירים קצביים ואופנתיים, שיתאימו למה שביתכם אוהבת, כאן הכוונה היא למוזיקה עבור קבלת הפנים והאוירה.

2. שלט לדלת – יום הולדת נסיכות או פיות יהיה בדרך כלל סוג של הכנה לנשף ונשף יום הולדת. לכן ניתן להכין שלט כניסה מפואר עם תוספת של פיות ונסיכות. כמו כן ניתן לקחת סדין לבן וגדול ובעזרת צבעי גואש ליצור תחושה של ארמון נסיכות או יער. לפעמים תראו מסיבות יום הולדת נסיכות בהן ההורים מכינים חור בגודל של ראש וכל נסיכה שנכנסת בדלת יום ההולדת מצטלמת למזכרת על רקע הסדין המעוטר. אם בחרתם להכין סדין תפאורה גדול – קחו בחשבון שיתכן וייקח לצבעים יום או יומיים להתייבש, לכן אל תעשו זאת ברגע האחרון.

3. פעילות – אין כמו אבקת נסיכות או אבקת פיות לפעילות מקסימה. זו אמנם פעילות מלכלכת, אבל בכל מקרה תצטרכו לנקות את שטח הבית לאחר המסיבה – אז למה לא? מה עושים?

קונים לכל נסיכה או פיית יום הולדת בקבוקי זכוכית או בקבוקי פלסטיק קטנים (כמו הבקבוקים שאנו קונים להם לכבוד היין בראש השנה או בפסח). את הבקבוקים הללו ממלאים באבקת נצנצים מיוחדת (מחירה כחמישה שקלים בחנויות יצירה והיא תספיק לשני בקבוקים). ניתן לשלב צבעים או להקפיד על צבע אחד. לאחר שכל הבקבוקים מלאים – כדאי לשים מדבקה קטנה ועליה הכיתוב “אבקת נסיכות”. את המדבקה הבנות יכולות לקשט עם טוש זהב וכסף. לאחר מכן נקשור בחוט עדין בצבע זהב פפיון מתחת לפקק. את בקבוקי האבקה נניח עם הפפיון והמדבקה בתוך שקית צלופן או משי (עלות של כשקל ליחידה) והנה קיבלנו אבקת נסיכות או פיות מקסימה ומזכרת מיוחדת ממסיבת יום הולדת נסיכות.

במאמר הבא נדבר על עיצוב שולחן ייחודי וקסום למסיבת יום הולדת נסיכות.

פיות או נסיכות   פיות

יש לכם שאלות?

צרו קשר - אנו חוזרים לכולם תוך 24 שעות.

רעיונות לימי הולדת
ערכת הפעלה ביתית לחדר בריחה ומסיבה
WhatsApp chat