בחרו עמוד

הרבה פעמים אני מקבלת טלפון מלקוחות שרוצים לדעת איך לעצב שולחן שיתן אוירה טובה ביום ההולדת. לא משנה אם הילדה בגיל שלוש או שלוש עשרה. לא משנה אם יש תוכנית להפעלה ביום הולדת או לא – איך המקום יראה והאסטיקה שלו חשובים לנו לא פחות מתוכן יום ההולדת.

הורים רבים זקוקים לרעיונות יצירתיים בעלות מינימלית עבור עיצוב השולחן. אז מה עושים?

ראשית בלוני הליום. בלוני הליום בשניים או שלושה צבעים הם רעיון יום הולדת נפלא. הם מוסיפים שמחה והתרגשות למסיבה וגם יכולים להיות מתנה קטנה למזכרת ממסיבת יום ההולדת. בלוני הליום אהובים בכל גיל ובכל שלב בחיים. למסיבת יום הולדת נסיכות הייתי עורכת שלוב של ורוד ולבן או ורוד וסגול. אם אתם חוגגים יום הולדת פיות שילוב של ירוק בהיר עם ורוד ייקח אותנו היישר ליער הפיות.

את שני הצבעים שבחרתם למסיבת יום ההולדת קחו איתכם גם לעיצוב השולחן.

קיימים בשוק מגוון של בדים מסוגים שונים בשלל צבעים. אם בחרתם ורוד – גשו לחנות בדים וקנו בד אורגנזה בד טול או בד קטיפה בצבע שלכם. המראה של מפת שולחן כזו הוא עשיר ומלא ברק. תוכלו לקנות בד ארוך יותר ממה שצריך ובעזרתו ליצור כיסא יום הולדת מקושט או ראנר מהתיקרה לרצפה.

לאחר שפרסתם את הבד על השולחן ורגע לפני שתניחו עליו את הכוסות והצלחות אני מציעה לכם להניח עליו אביזרים מהטבע. הכוונה היא לעלים, איצטרובלים, ענפים וכל דבר שתוכלו למצוא בחוץ. את האיצטרובלים ניתן לצבוע בספריי מזהב או כסף ולהציב אותם בתוך קערה או מגש כקישוט לשולחן. אין צורך לשים כמות גדולה מהם, אבל הם בהחלט יתרמו לאוירה. מי זוכר מה ונדי נתנה לפיטר פן כנשיקה? נכון – איצטרובל. אז גם אם לא ידעתם – את האיצטרובלים שריססתם בספרי תוכלו לתת בסיום מסיבת יום הולדת נסיכות או יום הולדת פיות בתור נשיקה למזכרת.

ועוד שני רעיונות – הניחו מספר פיות חרסינה על השולחן. הן ייצרו אוירה מיוחדת ובמידה ובחרתם לערוך יום הולדת נסיכות, תוכלו לפזר כמה חרוזי פנינה בין כלי האוכל, כאילו הרגע נשרו מן השרשרת של סינדרלה.

לגבי הכלים אותם תניחו על השולחן – ההיצע בחנויות רב מאוד ואפילו מבלבל. כאן אני ממליצה לכם לעשות השלמה עם הצבע השני שבחרתם. כלומר אם בחרנו שילוב של ורוד ולבן – אז המפה תהיה ורודה והצלחות לבנות או שקופות. אם בחרנו שילוב של ורוד וירוק בהיר – מומלץ לשלב בין מפה ורודה לבין צלחות בגוון ירוק בהיר או שקוף.

צבע שקוף נותן ברק מיוחד ומחשבה כאילו יש לנו כאן כלי זכוכית. אם תוסיפו כמה גביעי יין (מפלסיק כמובן) המראה של יום הולדת נסיכות יהיה מושלם.

להשלמת רעיונות יום הולדת מומלץ לקרוא מאמר יום הולדת פיות ויום הולדת נסיכות – חלומה של כל ילדה.

יש לכם שאלות?

צרו קשר - אנו חוזרים לכולם תוך 24 שעות.

רעיונות לימי הולדת
ערכת הפעלה ביתית לחדר בריחה ומסיבה
WhatsApp chat