בחרו עמוד

חגיגת יום הולדת בהפעלה עצמית צריכה להיות חגיגה בלתי נשכחת.

לא משנה מה הרקע המקצועי שלך, אם יש לך ניסיון עם ילדים או לא, הפעלה עצמית מוצלחת תלויה בכמה דברים.

1. מי המפעיל כאן בעצם? מי שבוחר במסיבת יום הולדת בהפעלה עצמית, חייב לדעת שהוא מתרכז בזמן המסיבה בדבר אחד – הפעלה. המפעיל לא יכול להיות גם צלם יום ההולדת, ברמן המשקאות וכו’.

2. חלוקת תפקידים – בהמשך למי המפעיל כאן בעצם, עליכם לדאוג מראש לבעלי תפקידים נוספים, ולהגדיר זאת עבורם. אל תבנו על אמא מתנדבת, שתראה שכולם צמאים ותיגש למזוג לילדים שתיה. ואותו דבר לגבי צילום, אמנם כולם שולפים את הטלפון הנייד ומצלמים, אבל אם יש לכם רגעים שחשוב לזכור, ודאו שמישהו אחד אוחז במצלמה האישית שלכם ומופקד על הצילומים.

3. תכנון מקדים – הרבה הורים חושבים שמסיבת יום הולדת בהפעלה עצמית, תזרם גם ללא תכנון. זה נכון, בחלקו. הורים וגם ילדים רוצים לדעת מה יהיה ביום ההולדת, מתי הוא מסתיים ומידע נוסף שנותן להם ולכם שקט. תכנון מקדים יאפשר לכם לענות על שאלות של ילד יום ההולדת וגם של החברים.

4. בחרו סגנון הפעלה שאתם מתחברים אליו – בגדול יש שני סוגי הפעלה עצמית: משימות ברצף או תחנות ברצף. זה נשמע מוזר, אבל כל מסיבה שהייתם בה עד היום נבנתה בצורה זו. חשיבה על הקונספט שמתאים לכם, יקל על עריכת מסיבה בהפעלה עצמית

5. הולכים לאיבוד – הטיפ הכי חשוב, לטעמי, הוא לזכור שברשת האינטרנט קיימים המון אתרים שנותנים מידע חלקי או מלא על מסיבות יום ההולדת בהפעלה עצמית. אתם מוזמנים לאסוף ידע, לבחור אם להשתמש בערכת הפעלה ליום הולדת או בחלקים ממנה, אבל שימו לב שהבחירות שלכם לא מרחיקות אתכם מסגנון ההפעלה שהוזכר בסעיף הקודם. למה? כי חשוב שיהיה לכם נוח עם התכנון שלכם וזה הסוד האמיתי למסיבת יום הולדת בהפעלה עצמית.

יש לכם שאלות?

צרו קשר - אנו חוזרים לכולם תוך 24 שעות.

רעיונות לימי הולדת
ערכת הפעלה ביתית לחדר בריחה ומסיבה
WhatsApp chat