בחרו עמוד

 

משחקים ליום הולדת 

יום הולדת שלוש הוא הזדמנות נפלאה להצעיד את חגיגות יום ההולדת של ילדך צעד אחד קדימה.
למה הכוונה?
עד כה הפעוט שלנו היה שותף פסיבי בחגיגה עצמה – נכון, הייתה התרגשות עצומה עם העוגה, עם הבלונים ועם המתנות השונות (במיוחד העטיפות שלהן…) אבל עכשיו כשכל החושים פועלים – הוא הולך נפלא, רץ, קופץ ומדבר ללא הפסק – הילד שלנו הוא שותף מלא לחוויה.

אז מה נעשה, כדי שיום ההולדת הזה יהיה נפלא ומיוחד?

יום הולדת שלוש הוא הזדמנות נפלאה להפעלה קצרה, לא ארוכה, של כל המשתתפים (גם סבא וסבתא מוזמנים). ארגז של אביזרים או תחפושות ישמש בסיס נפלא להצגה קצרה של הספרים האהובים על ילדינו.

אליעזר והגזר (לוין קיפניס), איילת מטיילת (רינת הופר), הארנב ממושי עם הבלונים (שלומית כהן אסיף) וגם בים בם בם – תירס חם (מרים רות). החריזה הנפלאה והחזרה הכל כך קלה לזכירה יהפכו כל הורה למספר מדופלם והילדים יעזרו באביזרים ובתנועות הגוף כדי להמחיז.

מה עוד?בועות סבון כבר אמרנו? אחזו בידכם בועות סבון (כן, המיכל הפשוט שמחירו כשקל) והפריחו בועות לאויר – מוזיקה שמחה ברקע והרי לכם חגיגת שמחה ומאושרת במיוחד (ועוד טיפ קטן – התמונות מהפרחות בועות הסבון הן היפות ביותר בזכות השתקפות השמש בבועה…).

ספר ברכות – מה, כמו בגן?! נשמע מצחיק, נכון? אבל הילדים שבאים לבקר רוצים להשאיר מזכרת וברכה, כך הם רגילים מיום ההולדת שחגגו בגן. חבילה של דפים או בריסטולים, מגוון מדבקות בגדלים וצבעים שונים וצבעים טובים ישמחו את כולם – גם את האורחים וגם את ילד/ת יום ההולדת שתישאר לו מזכרת.

העוגה – עוגת החגיגה, לא עוד עוגת רכבת או עוגת דובי, לא עוד עוגת פרפר – הכינו עוגה מפוארת עם עיצובים מרהיבים יחד עם הילדים, כאשר הילדים מקשטים בסוכריות וממתקים. תקבלו עוגה מפוארת – פתרון קל ונוח שלא ישאיר אף אורח, גדול או קטן, אדיש.

אם לא אהבתם או התחברתם לרעיון הראשון, גשו לחנות הצעצועים הקרובה ובדקו אילו בובות קטנות של חיות יש להם. חיות שונות וצבעוניות, דמויות מפליימוביל ועוד, והעוגה שלכם הופכת לג'ונגל מפואר!

ואם אתם חוששים שהילדים לא ישובו הביתה נקיים – ידעו את ההורים שלהם יום קודם, שיבואו בבגדים שניתנים ללכלוך.

להרים בכיסא – זה חשוב ולשיר ולשמוח עוד ועוד!

מה עוד חשוב? חשוב שתזכרו שיום הולדת וחגיגה היא ארוע מרגש. ואולי ילדכם יובך מכל החגיגה, יהיה בישן, או ירצה פתאום לישון לבד. סמכו על עצמכם והתעלמו מהערות עוקצניות של הדודה. זה היום שלו – תנו לו להשתתף כפי שהוא רוצה.

בגדים – הכינו סט נוסף של בגדים להחלפה. תקלות קורות לכולנו ולפעמים הבגד המשומש נוח יותר לנסיך או לנסיכה הפרטית שלנו.

בלונים, נרות וחיוך מלב אל לב – הם העיקר בכל מסיבה. לכן הכינו מראש מה שנחוץ לכם כדי שתהיו פנויים ביום ההולדת.

בהצלחה!

שלכם,
צוות תיבת ההפעלות – יום הולדת בקופסא

WhatsApp chat