פעילויות לילדים

שמי דקלה עמית מתיבת ההפעלות, נשואה ואמא ל 4 בנות.  מרפאה בעיסוק עם התמחות בילדים ובנוער, ובעלת הכשרה וניסיון עשיר בתחום ההדרכה הפרונטאלית ובהפעלות ליצנות מקצועית.

היום, כשזמן האיכות שלנו עם ילדינו הולך ומצטמטצם, חשוב לשים דגש על חוויות ערכיות ועשייה משותפת, המחזקת את הקשר עם ילדינו, ומשאירה זכרונות חשובים לתמיד.

אני יודעת, שזה אולי נראה מורכב להפעיל קבוצת ילדים, ולכן יצרתי את תיבת הפעלותפעילות הורה-ילד משותפת וחווייתית,

מתוך היכרותי האישית  עם 'השטח'.כל תיבה כוללת את כל המרכיבים הנדרשים להפקת המסיבה, בצירוף הוראות הפעלה וסרטון המחשה לנוחות תפעול מקסימלית. כל מה שנשאר להכין הוא – כיבוד ועוגה.

ימי הולדת לילדים

תיבת ההפעלות מציעה מבחר פעילויות אינטראקטיביות להפקת מסיבות מסקרנות, המגרות את הדמיון ומהוות הזדמנות עבור הילדים לשתף את ההורה בעולמם, ולקחת חלק פעיל באירוח חבריהם באירוע כייפי, מיוחד ומצחיק, בו הם משתתפים באופן פעיל.

כל ילד וילדה יכולים לבחור בעצמם את הנושא האהוב אליהם, מתוך מגוון נושאים מעולמם: פיראטים, גיבורי על, נסיכות, הישרדות כדור הארץ, מדע, פיג'מות, אגדות, מסע בין כוכבים וספא

את תכני ההפעלות ערכתי בליווי של אנשי מקצוע בכירים בתחום חינוך הילדים, וריפוי בעיסוק.
כל אחת מתיבות ההפעלה נוסתה פעמים רבות, על ידי הורים לילדים בגילאים שונים, הופקה בסטנדרט איכותי גבוה, עוצבה ונארזה באופן נגיש, המאפשר ביצוע של המסיבה בחלל המתאים לכם: בבית, בגינה או באולם.

מה כוללת תיבת ההפעלות לילדים?


ערכת קישוטים צבעוניים לבית – ליצירת אווירה מרתקת בנושא המסיבה.
חוברת הוראות מפורטת – בדיוק מה אומרים ומה עושים בכל שלב במסיבה.
סרטון הדרכה – להדגמה "מהשטח" של ההפעלה.
טיפים לאירוח ולארגון מוצלח של המסיבה.
הפתעות שוות – לכל מי שבא!

בנוסף, אני מעניקה ללקוחות תיבת ההפעלות ייעוץ וליווי אישי ONLINE  בכל שלב בהכנות למסיבה.

שלכם,                                                                           דקלה עמית                                                                                                                                                         תיבת ההפעלות